Художники
Аукционы
Аукционные дома
Для получения всех услуг Arcadja необходимо принять файлы cookie.
Информация о куки
Аукционный дом
Код аукционного дома
10675
Имя
Venduehuis
сиденье
The Hague
страна
Netherlands
дата
2018-02-21
много визуального искусства
238

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2018-02-21

Каталог лотов на аукционе

"Winterauction"

Отфильтровать лоты
Показать статистику
Добавить закладку
исключить анонимный
Атрибуция
Тип работы
Художник
Заголовок
Arcadja запоминает предпочтения зарегистрированных пользователей
Всего 238, страницы с 1 по 48, текущая страница 1
zittende boeddha
ANONYMOUS,zittende boeddha,Venduehuis NL 2018-02-21
номер партии 3516
приписывание
Анонимный
Техника
Металл
Оценки
EUR 50 - EUR 100
Размеры (В x Д)
35.00 X 0 cm
Данные аукциона
Краткое описание
20e eeuw. H 35 cm. Een koperen zittende boeddha.
Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht
ANONYMOUS,Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur ,Venduehuis NL 2018-02-21
номер партии 5001
приписывание
Анонимный
Техника
Скульптура
Оценки
EUR 60 - EUR 80
Размеры (В x Д)
28.50 X 0 cm
Данные аукциона
Краткое описание
H 28,5 cm. Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht.
Kerkdorp bij avondrood
SCHILT Leendert Adriaan 1873-1935,Kerkdorp bij avondrood,Venduehuis NL 2018-02-21
номер партии 7
приписывание
оригинальный (подписанный)
Техника
Холст, масло
Оценки
Размеры (В x Д)
Данные аукциона
Краткое описание
Kerkdorp bij avondrood rechtsonder get. olieverf op doek, 51x38,5 cm Leendert (...)
1902 - 1990
De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam
HABES Herman 1902-1990,De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade t,1946,Venduehuis 2018-02-21
номер партии 6
приписывание
оригинальный (подписанный)
Техника
акварель
Оценки
Работа дате
Размеры (В x Д)
Данные аукциона
Краткое описание
De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam rechtsonder get. (...)
Boerderij aan een Hollandse plas
VAN DER HEIJDEN Jan 1911-1992,Boerderij aan een Hollandse plas,Venduehuis NL 2018-02-21
номер партии 16
приписывание
оригинальный (подписанный)
Техника
Холст, масло
Оценки
Размеры (В x Д)
Данные аукциона
Краткое описание
Boerderij aan een Hollandse plas rechtsonder get. olieverf op doek, 59x89 cm (...)