приписывание | | Анонимный |
Техника | | Металл |
Данные аукциона | | |
| | 20e eeuw. H 35 cm. Een koperen zittende boeddha. |
Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht |
приписывание | | Анонимный |
Техника | | Скульптура |
Данные аукциона | | |
| | H 28,5 cm. Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht. |
приписывание | | оригинальный (подписанный) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Kerkdorp bij avondrood rechtsonder get. olieverf op doek, 51x38,5 cm Leendert (...) |
De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam |
Техника | | акварель |
Данные аукциона | | |
| | De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam rechtsonder get. (...) |
Boerderij aan een Hollandse plas |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Boerderij aan een Hollandse plas rechtsonder get. olieverf op doek, 59x89 cm (...) |