Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht |
приписывание | | оригинальный |
Техника | | Рисование |
| | 127.00 X 92.00 X 20.00 cm |
Данные аукциона | | |
| | Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht niet get. een (...) |
Standerdmolen in zomerlandschap |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Hollandse School (20e eeuw), A. van Gils Standerdmolen in zomerlandschap (...) |
IJsgezicht met koek en zopie en figuren |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | IJsgezicht met koek en zopie en figuren rechtsonder get. olieverf op paneel, (...) |
Portret van een Zuiderzee boerin |
Техника | | акварель |
Данные аукциона | | |
| | Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Portret van een Zuiderzee boerin linksonder (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Rozen rechtsonder get. olieverf op doek, (...) |