приписывание | | оригинальный (подписанный) |
Техника | | Китай |
Данные аукциона | | |
| | Henryk Redlich 1838 Łask-1884 BerlinW parku tusz, papier, 13 x 19 cm w świetle (...) |
Scena myśliwska (Die Vorsuche mit den Leit) |
приписывание | | оригинальный |
Техника | | Гравировка |
Данные аукциона | | |
| | Johann Elias Ridinger 1698-1767Scena myśliwska (Die Vorsuche mit den Leit) (...) |
Техника | | Акварель, Гуашь |
Данные аукциона | | |
| | Arkadiusz Mucharski 1853-1899Amazonka na koniu, 1882 r. akwarela, gwasz, (...) |
Техника | | Рисование |
Данные аукциона | | |
| | Pio Joris 1843-1921Akty - szkice, 1870 r. ołówek, papier, 42 x 28 cm, sygn. i (...) |
Техника | | акварель |
Данные аукциона | | |
| | Stanisław Rejchan 1858-1919Akt na kanapie akwarela, papier, 62 x 78 cm, sygn. (...) |