приписывание | | оригинальный |
Техника | | Сборка, Стол |
Данные аукциона | | |
| | Władysław HASIOR (1928-1999) Gwiazda telewizyjna, 1986 asamblaż; 74 x 57 cm; (...) |
приписывание | | оригинальный (подписанный) |
Техника | | Акварель, Гуашь |
Данные аукциона | | |
| | Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999) Kogut i kwiaty, 1954 gwasz, papier; 35 x 49 cm (...) |
Техника | | Акрил |
Данные аукциона | | |
| | Janusz ORBITOWSKI (1940-2017) Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997 akryl, płótno; 110 x (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016) Październik, 1965 olej, płótno; 80 x 100 (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Aleksander KOBZDEJ (1920-1972) Konstrukcja zielona, 1958 olej, tempera, (...) |