приписывание | | оригинальный |
Техника | | Масло |
Данные аукциона | | |
| | 19.KARL NEPPEL (1883.-1935.) TREŠNJE ulje/šperploča, 9,5x12,4 cm, sign.d.d.k.: (...) |
Техника | | Китай, Бумага |
Данные аукциона | | |
| | KONJI I PJETAO, 1976. tuš/papir, 24x13 cm, sign.dolje: NIVES K-K 76 |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | 31.LJUBOMIR DUVNJAK (1898.-1985.) BRODOVI ulje/platno, 40x50 cm, sign.d.l.k.: (...) |
Техника | | Карандаш, Бумага |
Данные аукциона | | |
| | 6.NIVES KAVURIĆ KURTOVIĆ (1938.) LABUD, 1976. olovka, akvarel, pastel/papir, (...) |
Техника | | Бумага, Картон |
Данные аукциона | | |
| | 17.KAMBUROV DRVARKA akvarel/papir, 28x40,5 cm, sign.d.d.k.: Kamburov |