приписывание | | оригинальный (подписанный) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Bernard Frydrysiak (1908 - 1970) "Wnętrze pracowni", 1936 r. olej/płótno, 65 x (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Edward Karniej (1890 - 1942) Portret kobiety , 1938 r. olej/płótno, 53,5 x 44 (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Antoni Grabarz (1904 Warszawa - 1965 Bydgoszcz) "Grajek", 1931 r. olej/płótno, (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) "Autoportret", 1947 r. (...) |
Portret kobiety wśród kwiatów |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Zbigniew Pronaszko (?) (1885 - 1958) Portret kobiety wśród kwiatów, 1915 r. (...) |