приписывание | | оригинальный (подписанный) |
Техника | | Акрил |
Данные аукциона | | |
| | Sonia Ruciak (ur. 1987, Szczecin) Poszukiwanie, 2017 r. akryl/płótno, 140 x 80 (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Bartłomiej Koter (ur. 1984) Bleakness, 2017 r. olej/płótno, 110 x 90 cm (w (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Łukasz Jacek (ur. 1978) Deszcz 6, 2016 r. olej/płótno, 70 x 100 cm sygnowany i (...) |
Техника | | Акрил |
Данные аукциона | | |
| | Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów) Kompozycja na tarasie, 2017 r. akryl/płótno, (...) |
Техника | | Холст, масло |
Данные аукциона | | |
| | Joanna Misztal (ur. 1967) Aksamitny dotyk wiosny, 2017 r. akryl, olej/płótno, (...) |