Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo |
| | Karel Benetka (1938) Dvě dámy hrají dámu olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, (...) |
Técnica | | Oleo |
| | Karel Benetka (1938) Ve skleníku olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD (...) |
Técnica | | Oleo |
| | Alena Anderlová (1977) Raketa olej, plátno, , 82 x 75 cm, sign. vzadu (...) |
Técnica | | Gouache |
| | Kateřina Miler Krtek s konvičkou kvaš, papír, 2013, 11 x 16 cm, sign. PD (...) |
Técnica | | Gouache |
| | Kateřina Miler Krtek s hořci kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD (...) |