Boek- en prentverkoper aan de Seine in Parijs |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Hollandse School (20e eeuw) Boek- en prentverkoper aan de Seine in Parijs (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boerin in de deel rechtsonder get. en gedateerd (...) |
Landschap met korenschoven en boerderij aan het water |
Técnica | | Aquarela |
| | Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936) Landschap met korenschoven en (...) |
Técnica | | Serigrafia, Cores |
| | Corneille (1922-2010) Gele en groene kop rechtsonder in potlood get. en (...) |
Twee figuren bij tafel met schenkkan |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Hugo Brouwer (1913-1986) Twee figuren bij tafel met schenkkan rechtsonder get. (...) |