Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Óleo, lápis, papel |
| | Jelle Hoogstra (1924-2003) Vijf personen in park r.o. get. en '90 gemengde (...) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Patty Harpenau (1959) Abstracte figuren l.o. get. en '94 olieverf op board, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Painel |
| | Hollandse School (19e eeuw, mogelijk eerder) Landschap met jager met hond en (...) |
Jonge vrouw met rode hoed |
Técnica | | Guache, Papel |
| | Jelle Hoogstra (1924-2003) Jonge vrouw met rode hoed l.b. get. en '82 gouache (...) |
Elegant gezelschap en amoureus paar aan tafel |
Atribuição | | Círculo |
Técnica | | Pintura |
| | Hollandse School (19e eeuw, mogelijk ouder) Elegant gezelschap en amoureus (...) |