Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | 8245 - OIDENTIFIOERAD KONSTNÄR, Tupp med hönor, otydligt signerad, olja på pannå, 23x29 Utrop: SEK 2000 (EUR 180) Slutpris: SEK 3 700 |
Técnica | | Oil, Painel |
| | 8264 D - SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): Ung kvinna med hund, signerad (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | 8279 - DÜRER, Albrecht (Tyskland 1471-1528): Christ before Pilate, träsnitt, (...) |
Atribuição | | Seguidor |
Técnica | | Oil, Painel |
| | 8281 D - CLEMENS, Curt (1911-1947): Tillskriven, Kvinlig modell, osignerad, (...) |
Técnica | | Aquarela |
| | 8282 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Kustmiljö med fiskare, otydligt signerad, akvarell, 23x53 Utrop: SEK 2500 (EUR 230) Slutpris: SEK 900 Osåld |