Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Wojciech Kossak 1856 Paryż - 1942 Kraków Koń, 1936 r. olej, tektura, 39 x 48 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Wojciech Kossak 1856 Paryż - 1942 Kraków Koń arabski na pustyni, 1926 r. olej, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Harry Schultz 1874 Elbląg - 1958 Schliersee Statek na morzu olej, płótno, 60 x (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Artysta nieokreślony XX/XXI w. Pejzaż nad jeziorem olej, płótno, 46 x 38 cm (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Maria Ziomek-Kowalewska 1905-1975 Zima, l. 70. XX w. olej, płyta, 39,5 x 35,5 (...) |