Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Maria DZIOPAK (ur. 1954) Pejzaż olej, płótno; 73 x 50 cm; sygn. l. d.: M. (...) |
Pejzaż z kopcem Kościuszki - kartka ze szkicownika |
Técnica | | Matita |
| | Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) Pejzaż z kopcem Kościuszki - kartka ze (...) |
Técnica | | Aquarela |
| | Adam DOBROWOLSKI (1884 - ?) Pejzaż z drzewem akwarela na podrysowaniu (...) |
Técnica | | Aquarela |
| | Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963) Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w. akwarela, (...) |
Técnica | | Aquarela |
| | Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944) Zima akwarela na szkicu ołówkiem, papier, 66 x (...) |