Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Fotogravura |
| | 8. Feliks Stanisław JASIŃSKI (1862-1901) Chora matka heliograwiura, papier; 44 (...) |
Técnica | | Litogravura |
| | 9. Mojżesz KISLING (1891-1953) Portret kobiety litografia barwna, papier; 49,5 (...) |
Técnica | | Gravura, Madeira |
| | 13. Władysław SKOCZYLAS (1883-1934) Dziewki przy pracy drzeworyt barwny, (...) |
Kościół św. Andrzeja w Krakowie |
Técnica | | Litogravura |
| | 15. Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944) Kościół św. Andrzeja w Krakowie, 1926 (...) |
Técnica | | Matita |
| | 16. Alicja HOHERMANN (1902-1943) Święty Franciszek ołówek, papier, 37 x 26,5 (...) |