Warszawa - Plac Konstytucji |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Fotografia |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt WAŃSKI Tadeusz Warszawa - Plac Konstytucji (...) |
Warszawa - Plac Konstytucji |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Fotografia |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Litogravura |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt LASKE Oskar Na placu litografia barwna, (...) |
| | Este lote foi oferecido em 2 leilões. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2007-02-21 pela casa de leilões Rempex em Warsaw.
Atribuição | | Original |
Técnica | | Impressão de tela |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt FIJAŁKOWSKI Stanisław Talmud polski I, (...) |
| | Este lote foi oferecido em 3 leilões. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2007-02-21 pela casa de leilões Rempex em Warsaw.
Atribuição | | Original |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt NOWOSIELSKI Jerzy Akt, 1997 serigrafia (...) |