Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Agua-forte |
| | Richard Mueller (Čern ýš, Quarter of Per štejn 1874 - 1954 Dresden) , (...) |
Técnica | | Ponto Seco, Gravura |
| | Lovis Corinth (Tappian 1858 - 1925 Zandvoort), 'Fruehling', Drypoint etching (...) |
Prophezeihung (Weissagung) |
Atribuição | | Cópia (Obra assinada por) |
| | Lovis Corinth (Tappian i. Ostpreu ßen 1858 - 1925 Zandvoort), 'Prophezeihung (...) |
Técnica | | Ponto Seco |
| | Lovis Corinth (Tappian i. Ostpreu ßen 1858 - 1925 Zandvoort), 'Theseus und (...) |
Técnica | | Agua-forte |
| | Joseph Beuys (Krefeld 1921 - 1986 Duesseldorf), 'Woman's torso' sheet 8 from (...) |