ŚWIĘTY JÓZEF W WARSZTACIE Z MŁODYM JEZUSEM |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Aquarela |
| | 1. STANISŁAW MASŁOWSKI ŚWIĘTY JÓZEF W WARSZTACIE Z MŁODYM JEZUSEM Akwarela, (...) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | 2. Marian MRÓZ BRZEG MORZA W KARWI, 1938 Olej, tektura; 24,5 x 34,5 cm (...) |
Técnica | | Oleo |
| | 3. Bolesław KURZAWIŃSKI MALARZ W PARKU, 1917 Olej, sklejka; 30,5 x 43 cm (...) |
Técnica | | Agua-forte |
| | 4A. Jan RUBCZAK SKAŁKA, przed 1905 Akwaforta, papier; 250 x 278 mm (odcisk (...) |
BAZYLIKA ŚW. MARKA W WENECJI |
Técnica | | Litogravura |
| | 4B. Jan STANISŁAWSKI BAZYLIKA ŚW. MARKA W WENECJI, 1901 Litografia barwa, (...) |