Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Painel |
| | ĆWIKLIŃSKI Zefiryn PNIAK W LESIE, 1913 Olej, tektura; 30,8 x 41,5 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | ELJASZ-RADZIKOWSKI Walery DZIEWIĘĆ AKWAREL: PEJZAŻ LETNI Akwarela na szkicu (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Monotype |
| | POTYŃSKA Felicja PIŁKARZE, 1949 Monotypia; 32,5 x 28,8 cm w świetle (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | ELJASZ-RADZIKOWSKI Walery DZIEWIĘĆ AKWAREL: LAS O ZMIERZCHU, 1891 Akwarela na (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Papel, Cartão |
| | ELJASZ-RADZIKOWSKI Walery DZIEWIĘĆ AKWAREL: FIGURY Z POMNIKA WŁADYSŁAWA (...) |