| | Este lote foi oferecido em 2 leilões. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2009-06-27 pela casa de leilões Ostoya em Warsaw.
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Litogravura |
| | KOPCZYŃSKI Bronisław Litografia, papier 40 x 29,5 cm (odcisk płyty) Sygnowany: (...) |
DRZEWA O ZACHODZIE SŁOŃCA |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | CHRZAN Jan Olej, płótno 72 x 90 cm Sygnowany p.d.: Jan Chrzan Na odwrocie l.d. (...) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | DZIERŻENCKI Eugeniusz Olej, tektura; 12,5 x 15,5 cm Sygnowany l.d.: E (...) |
Técnica | | Acrílico |
| | NAŁĘCZ-JAWECKI Ryszard Akryl; płótno 50,5 x 65,5 cm Sygnowany p.d.: Najary | (...) |
Técnica | | Acrílico |
| | NAŁĘCZ-JAWECKI Ryszard Akryl; płótno 45,5 x 60,5 cm Na blejtramie napis: R. (...) |