PALETA MALARSKA ZOFII ALBINOWSKIEJ-MINKIEWICZOWEJ |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | ALBINOWSKA - MINKIEWICZOWA ZofiaPALETA MALARSKA ZOFII (...) |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo, Madeira, Compensada |
| | WYGRZYWALSKI Feliks MichałMORZE Olej, sklejka; 28,8 x 33,6 cm Sygnowany pd.: (...) |
Atribuição | | Anônimo |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | MALARZ szkocki, 1 poł. XIX w.PORTRET ADAMA ARBUTHNOTA Olej, płótno; 76,2 x 63,7 cm Na odwrocie na płótnie napis: Ad. Arbuthnot. Na krosnach naklejka wypełniona piórem: Adam ..buth.... Nž 47 | .....Na krosnach dwukrotnie: 34804. Na ramie: 40794 |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pastéis, Papel |
| | WIERCIEŃSKI Henryk C (Krystyn)PORTRET KUTUZOWA?, XIX/XX w. Pastel, papier; 63 (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | LUNDA FlorianPORTRET STAREJ ŻEBRACZKI, 1847 Olej, płótno; 36,3 x 28,5 cm (...) |