Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Papel, Cartão |
| | RÜBEN GŁÓWKA DZIEWCZYNKI, 1926 Węgiel, ołówek, papier; 21 x 14 cm Sygnowany: (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Metal |
| | BYLINA Zbigniew WIDOK KOŚCIOŁA ŚW. ANNY, 1988 Linoryt na metalu, papier (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Metal |
| | BYLINA Zbigniew POMNIK MICKIEWICZA Linoryt na metalu, papier czerpany; 40 x 29 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Acrílico |
| | IMBIEROWICZ Olga PEJZAŻ Z RUINAMI OPACTWA Akryl, płótno; 17 x 35 w świetle (...) |