Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | STAJUDA Jerzy AdamPEJZAŻAkwarela, papier; 20,5 x 29,5 cm Sygnowany: 0309 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | STAJUDA Jerzy AdamNA POKUSZENIEAkwarela, papier; 20,5 x 29,5 cm Sygnowany l. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Argila |
| | MŁODOŻENIEC Jan MOLIER Technika własna, papier; 42 x 29,5 cm Sygnowany p. g.: (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Argila |
| | MŁODOŻENIEC Jan WIECZNY MOTYL Karton, technika własna; 41,8 x 30,2 cm (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | STAJUDA Jerzy AdamPREZENT ABONAMENTOWYAkwarela, papier; 29,5 x 42 cm Sygnowany (...) |