Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | Tétel 5: Arató János (1919-1989): Fák(1981) akvarell, papír, 34,5x47,5 cm jjl. |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Técnica mista |
| | Tétel 6: Babos László (1947): A rovar (1978) vegyes technika, farost, 45x90 cm (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Técnica mista |
| | Tétel 7: Barabás László (1934): Tánc(pannó-terv) vegyes technika, papír, 70x88 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Papel |
| | Tétel 8: Barabás László (1934): Városrendezés olajmonotípia, papír, 42x59 cm (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Tétel 11: Batári László (1920-1997): Reggel (1980) olaj, farost, 60x70 cm jjl. |