Moise înălțând șarpele de aramă |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Gravura, Madeira |
| | Lot 50: Mac Constantinescu (1900-1979) - Moise înălțând șarpele de aramă / (...) |
Técnica | | Lápis, papel |
| | Lot 41: Ion Panaitescu (1936-2013) - La malul mării / At the seaside (...) |
Técnica | | Oleo, Tela, Painel |
| | Lot 34: Ioan Mândru (1897-1980) - Flori galbene / Yellow flowers Description: (...) |
Técnica | | Lápis, papel |
| | Lot 6: Augustin Costinescu (1934- ) - La plajă / At the Beach Description: (...) |
Peisaj pe malul mării (La Movilă) |
Técnica | | Caneta, Papel |
| | Lot 18: D. Szilagy - Peisaj pe malul mării (La Movilă)/ Seascape at Movilă (...) |