DOMAńSKI Witold
Poranne porachunki |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | 124 Witold Domański Poranne porachunki olej, płótno, 50 x 65 cm sygn. na (...) |
DOMAńSKI Witold
Od słowa do słowa |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Óleo, acrílico, tela |
| | Witold Domański Od słowa do słowa, 2017 akryl, olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. (...) |
DOMAńSKI Witold
Aż się kurzy |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Witold Domański Aż się kurzy, 2017 akryl, olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na (...) |
DOMAńSKI Witold
Mechaniczna pozytywka |
Técnica | | Técnica mista |
| | Witold Domański Mechaniczna pozytywka, 2017 technika mieszana, płótno, 70 x (...) |
Técnica | | Acrílico |
| | Witold Domański Plaga, 2016 akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie |