Ruiny Warszawy litografia/papier |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Litogravura |
| | Jozef Tom (1883 - 1962) Ruiny Warszawy litografia/papier, 16,7 x 12,7 cm (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Agua-forte |
| | Mieczyslaw Majewski (1915 - 1988) "Niepotrzebne skrzydla", 1976 akwaforta, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Agua-forte |
| | Ewa Wieczorek (1947 - 2011) "Kopernik - 1" , 1973 akwaforta, akwatinta/papier, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Agua-forte |
| | Jerzy Piotrowicz (1943 - 1999) "Lekcja", 1989 akwaforta, akwatinta/papier, (...) |
Técnica | | Xilogravura |
| | Zofia Fijalkowska (1909 - 1989) Harnasie (Napad zbojnikow), 1950 (...) |