Święta Elżbieta Węgierska |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Metal |
| | PLN 4.500 - PLN 8.000 (EUR 1.066 - EUR 1.894) |
| | Nieznany XVIII w. Święta Elżbieta Węgierska olej/blacha, 37 x 31,3 cm |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Piotr Stachiewicz (1858 Nowosiółki Gościnne - 1930 Kraków) Portret kobiety (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane) Pejzaż zimowy olej/płótno, 50 x (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Alfred Świeykowski (1869 - 1953) Miasteczko w górach olej/płótno, 43 x 33 cm (...) |
Mały muzykant - Portret syna artysty |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork) Mały muzykant - Portret syna (...) |