Atribuição | | Original |
Técnica | | Mídia mista, papel |
| | Helena Bożyk (ur. 1915) Scena mitologiczna technika własna/papier, 29,5 x 41,5 (...) |
Ani Moby Dick ani biała wyspa |
Atribuição | | Original |
| | Krystiana Robb-Narbutt (ur. 1945) "Ani Moby Dick ani biała wyspa" technika (...) |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Acrílico |
| | Grzegorz Kalinowski (ur. 1962) Bez tytułu, 2015 r. akryl/płótno, 40 x 40 cm (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Adam Laska (ur. 1989, Katowice) "Elektrownia I", 2011 r. olej/płótno, 50 x 61 (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Wiesław Przyłuski (ur. 1959) "Akt", 1987 r. olej/płótno, 40 x 50 cm sygnowany (...) |