“MIESZKAŃCY PARYŻA PRZED OPERĄ" |
| | Esta obra de arte foi oferecida repetidamente em leilões de 4. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2002-06-06 pela casa de leilões Desa Unicum em Warsaw.
Atribuição | | Original |
Técnica | | Agua-forte |
| | DALLEMAGNE (Aimé-Edmond)“MIESZKAŃCY PARYŻA PRZED OPERĄ"akwaforta, 44,5 x 21 (...) |
PEJZAŻ ZE SZTAFAŻEM 1950" |
| | Esta obra de arte foi oferecida repetidamente em leilões de 2. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2002-06-06 pela casa de leilões Desa Unicum em Warsaw.
Atribuição | | Original |
Técnica | | Gravura, água-tinta |
| | SRZEDNICKI KonradPEJZAŻ ZE SZTAFAŻEM 1950" akwaforta z akwatinta, 12,7 x 20 (...) |
UŁAN ("Lancier du 2me Ré") |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Litogravura |
| | DELPECH François-SéraphinUŁAN ("Lancier du 2me Ré")litografia, 27,2 x 18,2 cm, (...) |
DZIEWCZĘCY AKT - WSCHODZĄCE SŁOŃCE |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Tinta macia |
| | WIDYMSKA-KRATOCHWILA JózefaDZIEWCZĘCY AKT - WSCHODZĄCE SŁOŃCE technika własna (...) |
SATYRA POLITYCZNA "NIECH ŻYJE HENRYK V" |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Litogravura |
| | DAUMIER HonoréSATYRA POLITYCZNA "NIECH ŻYJE HENRYK V" litografia, 25 x 21 cm, (...) |