Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Adam PEŁCZYŃSKI Pejzaż Olej, płótno, 47 x 55 cm,sygn. p.d.: Adam (...) |
Técnica | | Aquarela, Papel |
| | Andrzej OLEŚ Pejzaż Akwarela na papierze, 34,5 x 48 cm,sygn. l.d.: AO. (...) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Stanisław ŻURAWSKI Akt Olej, tektura, 49 x 33,5 cm,sygn. p.g.: St. (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Romana LIPEŻ Młynówka Olej, płótno, 70 x 49,5 cm,sygn. p.d.: Lipeż (...) |
Técnica | | Têmpera, papel |
| | Jan Piotr HRYNKOWSKI Na osiołku Tempera, papier,sygn. p.d.: J. Hrynkowski 944, (...) |