Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Quadro |
| | Item No. 2149739: Ellen Stagg, Courtney Red Dress, 2011 D9CF Description (...) |
Técnica | | Estampa cromogênica |
| | Item No. 2149737: Guillermo Riveros, Kiss from Cabin Fever, 2010 D9CF (...) |
Técnica | | Litogravura |
| | Item No. 2149719: Anastasia Alexandrin, Fast Train, 2010 Framed Large Format (...) |
Somebody # 1 and Somebody # 2 |
Atribuição | | Original |
| | Item No. 2149720: Cortney Andrews, Somebody # 1 and Somebody # 2, 2009 - 2010, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Desenhando |
| | Item No. 2149721: Josh Atlas, Baby's House, 2009, Five DrawingsD9CF (...) |