La recompense village Oise |
Atribuição | | Posterior |
Técnica | | Imprimir |
| | Kopparstick, efter Claude le Lorrain. 'La recompense village Oise' J. P. (...) |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Impressão de tela |
| | Victor Vasarely. Serigrafi, signerad. Nr 97/150. 64X47 (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | J. Magnusson. Ölandsmotiv med kvarn. Olja på duk. 50X60 cm. Signerad 1946. (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Curt Clemens. Samer vid Lapporten. Olja på duk. Signerad Abisko, 1941. 51X60 (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Ole Peter Olsen-Ventegodt. Vilande katt. Signerad och daterad 1881. Olja på (...) |