Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Visser S. Fille Meisje Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig + verso 2016 60 (...) |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Fotografia |
| | Buysse Greta Porteuse de cage Kooidraagster Foto. Photo Get. Sig. Ex. E.A. (...) |
Técnica | | Guache, Papel |
| | Lenaerts Carl Figure de femme Vrouwenfiguur Gouache / papier/ karton. carton (...) |
Técnica | | Guache, Papel |
| | Militaires romains Romeinse militairen Gouache / papier. Get. Sig. 33 x 33 cm |
Técnica | | Oil, Painel |
| | MIA Fille Meisje Olie op paneel. Huile sur panneau. Get. Sig. 62 x 44 cm |