BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Copenhagen, 2010-09-06
Catálogo de Lotes em Leilão
"Paintings, works of art, carpets, coins and stamps"
Arcadja lembra as preferências dos usuários logados
Clique nas imagens para detalhes, no artista para seus lotes
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2007. Olie på (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Hanne Hermann: Komposition. Usign.Olie på lærred. 120 x 150 Hanne Hermann, b. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Annette Falk Lund: Unter uns - blandtos. Sign. på bagsiden AFL 2008. Olie på (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 07. Olie på lærred. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Darek Ostrowski: All of humanity.Sign. på bagsiden Darek 2008. Olie på lærred. (...) |