BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Copenhagen, 2010-09-13
Catálogo e Resultados do Leilão
"Paintings, works of art, and wine"
Arcadja lembra as preferências dos usuários logados
Clique nas imagens para detalhes, no artista para seus lotes
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2007. Olie på (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Jens Clausen: Komposition. Sign. J.C.2003. Olie på lærred. 80 x 90 Jens (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Hanne Hermann: Komposition. Sign. påbagsiden H. Hermann. Olie på lærred. 60 x (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Hanne Hermann: Komposition. Usign.Olie på lærred. 135 x 160 Hanne Hermann, b. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |