BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Copenhagen, 2010-08-16
Catálogo e Resultados do Leilão
"Paintings, works of art, carpets, books and wine"
Arcadja lembra as preferências dos usuários logados
Clique nas imagens para detalhes, no artista para seus lotes
Skyline - Kool and the Gang |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | Artpusher (Søren Vilhelm): "N.Y.Skyline - Kool and the Gang". Sign. Artpusher (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 06. Olie på lærred. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 05. Olie på lærred. (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | John Hansen: HuskeBillede Fox. Sign.på bagsiden John Hansen 07. Olie på (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2007. Olie på (...) |