Atribuição | | Original |
Técnica | | Carvão, Papel |
| | Tétel 26: Fáy Dezső (1888-1954): Mediterrán város Kréta, papír, 250 x 320 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | Tétel 25: Gross Arnold (1929): Brüsszeli vasárnap Színes rézkarc, 290 x 330 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Carvão, Papel |
| | Tétel 27: Szantrucsek Jenő (1903-1965): Szajna partibárkák Kréta, papír, 241 x (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Carvão, Papel |
| | Tétel 28: Szantrucsek Jenő (1903-1965): Halászok Kréta, papír, 232 x 344 (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo |
| | Tétel 70: Bihari Sándor (1855-1906): Patakpart Olaj, karton, 27 x 32 cm (...) |