Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 8. GÄRTNER,FRITZ, olja på pannå, sign o dat.(d) "Dämmerung". 58 x 48. Paintings |
Motiv med kustnära landskap. |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 25. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk , Innes, sign o dat -02. Motiv med kustnära landskap. 32 x 21. Paintings |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 46. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, Gabor, sign.(d) Blomsterstilleben. 45 x 54. Paintings |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 47. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, Bothén, sign.(d) Karolin till häst. 37 x 45. Paintings |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 51. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, sign D. Religiöst motiv. 96x72. Paintings |