Atribuição | | Original |
Técnica | | Pintura |
| | 541. OKÄND KONSTNÄR. Olja på glas. Segelskutor i skymning. 49 x 36. Paintings |
Sydeuropeisk hamnvy. Bildstrl. |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Imprimir |
| | 461. SVENSSON,ROLAND. Färglitografi. (d) Sydeuropeisk hamnvy. Bildstrl. 41x23. (...) |
Fågelholk om natten. Bildstrl. |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Imprimir |
| | 460. SVENSSON,ROLAND. Färglitografi. (d). Sign. Fågelholk om natten. Bildstrl. (...) |
Bil med täcke framför hus. Bildstrl |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Imprimir |
| | 18. WAHLBERG,ULF. Färglitografi. Sign o numr 84/240.(d) Bil med täcke framför (...) |
"Träkatt och musliknande armaturdel." Bildstrl |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Imprimir |
| | 222. ÅBERG,LASSE. Färglitografi. Sign o numr 86/200.(d) "Träkatt och (...) |