Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Brožík Václav - Podobizna dámy 90. léta 19. s sign. LD V Brožík olej, dubová (...) |
Técnica | | Técnica mista, papelão |
| | Marold Luděk - V mnichovském hostinci 1892 sign. UD L. Marold 1892 kombinovaná (...) |
Zátiší s konvicí a mísou ovoce |
Técnica | | Oil, Cartão |
| | Procházka Antonín - Zátiší s konvicí a mísou ovoce 1930-31 sign. PD Ant. (...) |
Técnica | | Escultura, Metal |
| | Man Ray - Cadeau 1921/1974 sign. nahoře Man Ray kovová plastika, hřeby (...) |
Técnica | | Técnica mista |
| | Mautnerová Pavla - Sakrální objekt 1979 sign. na rubu Pavla Mautnerová 1979 (...) |