Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo |
| | Schikaneder Jakub - Hráči karet sign. PD Jschikaneder olej, plátno 118 x 98 cm (...) |
Técnica | | Pastéis |
| | Špillar Karel - Dívčí půlakt sign. LN K. Špillar barevné křídy, pastel, (...) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Radimský Václav - Stromy v Polabí kolem r. 1940 sign. PD V Radimský olej, (...) |
Técnica | | Carvão |
| | Zrzavý Jan - Hlava 1918 sign. PD J. Z. 1918 uhel, karton 60 x 40 cm (výřez) (...) |
Técnica | | Pastéis |
| | Procházka Antonín - Zátiší s pohárem 1918 sign. PD Ant. Procházka 1918 (...) |