| | Este lote foi oferecido em 2 leilões. A obra de arte foi leiloada pela primeira vez em 2008-04-13 pela casa de leilões Antikvity Art Aukce em Ostrava.
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Olej na tvrzené lepence, kolem roku 1900, výborná práce, zlatá pasparta s vnit øním elipsovitým výøezem, sbìratelsky zajímavá (...) |
Pohled na Prahu - Vltava, Hradèany, Mikuláš |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oil, Cartão |
| | Štembera Otakar "Pohled na Prahu - Vltava, Hradèany, Mikuláš" olej na tvrzené (...) |
Atribuição | | Cópia |
Técnica | | Oil, Painel |
| | Tizian - kopista "Peníz zrady" olej na desce, nesignováno, nedatováno, kopie (...) |
Muž v brýlích na zvláštním pozadí |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Tomek Michal "Muž v brýlích na zvláštním pozadí" olej na plátn ì, signováno, (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Bülofeld (?) "Hrad Støekov" olej na plátn ì, signováno, kolem roku 1930, (...) |