Atribuição | | Original |
Técnica | | Desenhando |
| | Tétel 1: Aba-Novák Vilmos (1894 - 1941) Hegyi patak Felsőbányán rézkarc 26 x (...) |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | Tétel 2: Bánáti-Schwerák József (1897 - 1951) Ligeti séta akvarell 13,5 x 19 cm |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Aquarela |
| | Tétel 8: Csikós András (1947) Mediterrán utca akvarell 28 x 28,5 cm |
Atribuição | | Original |
Técnica | | China |
| | Tétel 9: Csohány Kálmán (1925 - 1980) Tanulmányfejek (1975) tus 17,5 x 14 cm |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Desenhando |
| | Tétel 10: Deim Pál (1932) Szentendrei látkép (1965) rézkarc 19,5 x 30 cm |