AUGUSTA Antonin
1891 - 1940
Carriage in the village |
Atribuição | | Original (Obra assinada por) |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Antonín Augusta (1891-1940) Carriage in the village oil, canvas, 47 x 67 cm, (...) |
AUGUSTA Antonin
1891 - 1940
Horská krajina |
Técnica | | Oleo |
| | Antonín Augusta (1891-1940) Horská krajina olej, plátno, 38 x 48 cm, sign. PD (...) |
AUGUSTA Antonin
1891 - 1940
Podzimní topoly |
Atribuição | | Original |
Técnica | | Cartão |
| | Antonín Augusta (1891-1940) Podzimní topoly olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD (...) |
AUGUSTA Antonin
1891 - 1940
Krajina s jezerem |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Antonín Augusta (1891-1940) Krajina s jezerem olej, plátno, 38 x 48 cm, sign. (...) |
AUGUSTA Antonin
1891 - 1940
Zimní krajina |
Técnica | | Oleo, Tela |
| | Antonín Augusta (1891-1940) Zimní krajina olej, plátno, 37,5 x 47,5 cm, sign. (...) |