10682
Vltav
Prague
Czech Republic
2017-06-15
174

VLTAV

Czech Republic, Prague, 2017-06-15

"Josef Vachal"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 174, pagine da 1 a 35, pagina corrente 1
1884 - 1969
Ex libris Hanka Macková l
VACHAL Josef 1884-1969,Ex libris Hanka Macková l,1923,Vltav CZ 2017-06-15
Numero di lotto 1
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Josef Váchal (1884-1969) Ex libris Hanka Macková lept, 1923, 20 x 14,5 cm, (...)
1884 - 1969
Dřevoryty k Mystikům a vizionářům
VACHAL Josef 1884-1969,Dřevoryty k Mystikům a vizionářům,1911,Vltav CZ 2017-06-15
Numero di lotto 2
Incisione
Josef Váchal (1884-1969) Dřevoryty k Mystikům a vizionářům 5x dřevoryt, (...)
1884 - 1969
Kázání ad calendas graecas proti hříchu spěšnosti kniha s 23 celostránkovými a 36 menšími kolorovanými
VACHAL Josef 1884-1969,Kázání ad calendas graecas proti hříchu spěšnosti ,1939,Vltav CZ 2017-06-15
Numero di lotto 3
Incisione
Josef Váchal (1884-1969) Kázání ad calendas graecas proti hříchu spěšnosti (...)
1884 - 1969
Vidění
VACHAL Josef 1884-1969,Vidění,1907,Vltav CZ 2017-06-15
Numero di lotto 4
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Josef Váchal (1884-1969) Vidění (text) lept, 1907, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD J. (...)
1884 - 1969
Teufels loch barevný
VACHAL Josef 1884-1969,Teufels loch barevný,1929,Vltav CZ 2017-06-15
Numero di lotto 5
Originale (Opera Firmata)
Incisione
Josef Váchal (1884-1969) Teufels loch barevný dřevoryt, 1929, 23,5 x 16,3 cm, (...)