Ex libris Hanka Macková l |
Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Acquaforte |
| | Josef Váchal (1884-1969) Ex libris Hanka Macková lept, 1923, 20 x 14,5 cm, (...) |
Dřevoryty k Mystikům a vizionářům |
Tecnica | | Incisione |
| | Josef Váchal (1884-1969) Dřevoryty k Mystikům a vizionářům 5x dřevoryt, (...) |
Kázání ad calendas graecas proti hříchu spěšnosti kniha s 23 celostránkovými a 36 menšími kolorovanými |
Tecnica | | Incisione |
| | Josef Váchal (1884-1969) Kázání ad calendas graecas proti hříchu spěšnosti (...) |
Tecnica | | Acquaforte |
| | Josef Váchal (1884-1969) Vidění (text) lept, 1907, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD J. (...) |
Tecnica | | Incisione |
| | Josef Váchal (1884-1969) Teufels loch barevný dřevoryt, 1929, 23,5 x 16,3 cm, (...) |