Attribuzione | | Originale (Opera Firmata) |
Tecnica | | Olio |
| | Oldřich Kerhart (1895-1947) Krajina u Poděbrad olej, překližka, 1937, 40 x 60 (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Ali Baumgarten (1914) Žně olej, plátno, 60,5 x 94 cm, sign. LD A. Baumgarten, (...) |
Tecnica | | Olio |
| | Alois Moravec (1899-1987) Sázení brambor olej, plátno, 1944, 52 x 70 cm, sign. (...) |
Tecnica | | Oggetto |
| | Pavel Trnka (1948) Z cyklu ´´Dialogy´´ akryl, plátno, 2013, 10 x 30 cm, sign. (...) |
Tecnica | | Tempera |
| | Pravoslav Kotík (1889-1970) Abstraktní kompozice tempera, papír, 1958, 30 x 44 (...) |