Tecnica | | Olio, Cartone |
| | Jiří Anderle (1936) List z Komedie č. 9 lept, 1968, 15,8 x 13,4 cm, sign. PD (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Albín Brunovský (1935-1997) Fantazie litografie, 1970, 23,8 x 35,7 cm, sign. (...) |
Tecnica | | Litografia |
| | Albín Brunovský (1935-1997) Ještě jedna Zuzana litografie, 1975, 14,4 x 11,6 (...) |
Tecnica | | Pittura |
| | František Burant (1924-2001) Panova flétna suchá jehla, 1992, 60,3 x 88,2 cm, (...) |
Tecnica | | Olio, Cartone |
| | František Burant (1924-2001) Probuzení do života suchá jehla, 1997, 72 x 57,5 (...) |