10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2017-08-30
311

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2017-08-30

"Art and Antiques"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 311, pagine da 1 a 63, pagina corrente 1
Kop van man met bril
ANONYMOUS,Kop van man met bril,1985,Venduehuis NL 2017-08-30
Numero di lotto 151
Anonimo
Pittura
EUR 70 - EUR 100
Base d'asta
EUR 70
Aggiudicazione
EUR 45
1985
33.00 X 48.00 cm
Description: Kop van man met bril rechtsonder get. en gedateerd 1985 aquarel, 33x48 (...)
Enfantines
ANONYMOUS,Enfantines,Venduehuis NL 2017-08-30
Numero di lotto 332
Anonimo
Pittura
EUR 80 - EUR 120
Base d'asta
EUR 80
Aggiudicazione
EUR 40
88.00 X 57.00 cm
Description: 'Enfantines' rechtsonder in potlood get. kleurenlitho, oplage 52/75, 88x57 (...)
Terrasje linksonder get
DUTCH SCHOOL,Terrasje linksonder get,Venduehuis NL 2017-08-30
Numero di lotto 209
Allievo
Olio, Tela
Base d'asta
Aggiudicazione
Description: Terrasje linksonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 40x50 cm (...)
Naakt met paard
ANONYMOUS,Naakt met paard,Venduehuis NL 2017-08-30
Numero di lotto 211
Anonimo
Pittura
EUR 80 - EUR 120
Base d'asta
EUR 80
Aggiudicazione
EUR 70
24.00 X 32.00 cm
Description: Naakt met paard linksonder get. en gedateerd 29 sep. '62 gemengde techniek op papier, 24x32 (...)
Zittende dame niet get
DUTCH SCHOOL,Zittende dame niet get,Venduehuis NL 2017-08-30
Numero di lotto 88
Allievo
Olio, Tela
Base d'asta
Description: Zittende dame niet get. olieverf op doek, 106x85 cm Lot: 88: (...)