Attribuzione | | Anonimo |
Tecnica | | Pittura |
| | Description: Kop van man met bril rechtsonder get. en gedateerd 1985 aquarel, 33x48 (...) |
Attribuzione | | Anonimo |
Tecnica | | Pittura |
| | Description: 'Enfantines' rechtsonder in potlood get. kleurenlitho, oplage 52/75, 88x57 (...) |
Attribuzione | | Allievo |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Description: Terrasje linksonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 40x50 cm (...) |
Attribuzione | | Anonimo |
Tecnica | | Pittura |
| | Description: Naakt met paard linksonder get. en gedateerd 29 sep. '62 gemengde techniek op papier, 24x32 (...) |
Attribuzione | | Allievo |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Description: Zittende dame niet get. olieverf op doek, 106x85 cm Lot: 88: (...) |