Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Fritz Köhler (1887-1971) Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam rechtsonder (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Herman Fraenkel (20e eeuw) Kano op tropische rivier linksonder get. olieverf (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Frans Helfferich (1871-1941) Limburgs heuvellandschap rechtsonder get. (...) |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Zeegezicht rechtsonder get. olieverf op doek, 58x98 cm |
Plasgezicht met vissers bij de rietkraag |
Tecnica | | Olio, Tela |
| | Willem Elisa Roelofs (1874-1950) Plasgezicht met vissers bij de rietkraag (...) |