10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2015-07-01
152

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2015-07-01

"July Auction"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 152, pagine da 1 a 31, pagina corrente 1
1887 - 1972
Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam
KOHLER Fritz 1887-1972,Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam,1912,Venduehuis NL 2015-07-01
Numero di lotto 2
Olio, Tela
Fritz Köhler (1887-1971) Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam rechtsonder (...)
Kano op tropische rivier
FRAENKEL Herman 1900,Kano op tropische rivier,Venduehuis NL 2015-07-01
Numero di lotto 3
Olio, Tela
Herman Fraenkel (20e eeuw) Kano op tropische rivier linksonder get. olieverf (...)
Limburgs heuvellandschap
HELFFERICH Fransiscus Willem 1871-1941,Limburgs heuvellandschap,Venduehuis NL 2015-07-01
Numero di lotto 4
Olio, Tela
Aggiudicazione
Frans Helfferich (1871-1941) Limburgs heuvellandschap rechtsonder get. (...)
Zeegezicht
ANONYMOUS,Zeegezicht,Venduehuis NL 2015-07-01
Numero di lotto 5
Olio, Tela
Aggiudicazione
EUR 140
58.00 X 98.00 cm
Zeegezicht rechtsonder get. olieverf op doek, 58x98 cm
Plasgezicht met vissers bij de rietkraag
ROELOFS Willem Elisa 1874-1940,Plasgezicht met vissers bij de rietkraag,Venduehuis NL 2015-07-01
Numero di lotto 6
Olio, Tela
Willem Elisa Roelofs (1874-1950) Plasgezicht met vissers bij de rietkraag (...)