10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2013-05-29
446

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2013-05-29

"Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2013"

Escludi lotti sprovvisti di aggiudicazione
Totali 446, pagine da 1 a 90, pagina corrente 1
1860 - 1923
Molenpoort
WITSEN Willem 1860-1923,Molenpoort,Venduehuis NL 2013-05-29
Numero di lotto 22
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Aggiudicazione
Willem Witsen (1860-1923) 'Molenpoort' (Wijk bij Duurstede) r.o. in potlood (...)
1860 - 1923
Molenaar I
WITSEN Willem 1860-1923,Molenaar I,Venduehuis NL 2013-05-29
Numero di lotto 19
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Willem Witsen (1860-1923) 'Molenaar I' r.o. in potlood get. ets, nr. XVIII, (...)
1862 - 1931
Koemarkt
de ZWART Willem 1862-1931,Koemarkt,Venduehuis NL 2013-05-29
Numero di lotto 30
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Willem de Zwart (1862-1931) 'Koemarkt' r.o. in pent get. en l.o. in de druk (...)
1924 - 2002
Portret van Prinses Beatrix
HUF Paul 1924-2002,Portret van Prinses Beatrix,1979,Venduehuis NL 2013-05-29
Numero di lotto 230
Originale (Opera Firmata)
Fotografia
Paul Huf (1924-2002) Portret van Prinses Beatrix r.o. in potlood get. en (...)
1860 - 1923
Smidse
WITSEN Willem 1860-1923,Smidse,1908,Venduehuis NL 2013-05-29
Numero di lotto 20
Originale (Opera Firmata)
Acquaforte
Aggiudicazione
Willem Witsen (1860-1923) 'Smidse' r.o. in potlood get. te dateren 1908 ets, (...)